تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : admin21
حوزه : ایران و جهان, شفت
شماره : 2880
تاریخ : ۲ فروردین, ۱۳۹۸ :: ۲۱:۳۵
محمدرضا محسنی فرماندار شفت ، به مناسبت فرارسیدن سال نو پیامی صادر نمود.

  متن کامل این پیام به شرح زیر است :  

بسم الله الرحمن الرحیم

((یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر الیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الى احسن الحال))

نوروز دیباچه کتاب طبیعت و فرصت شکفتن و نوزایى است. بهانه ای است تا با بازنگرى در احوال خویش ، مسیر تلاش یکساله فرد و جامعه ترسیم گردد.

اکنون که سال ١٣٩٧ با تمام تلخ کامى ها و شیرینى هایش  در سایه متانت ، مقاومت ، صبر ، هوشیاری و بصیرت ملت ایران در ناکام نمودن نقشه های شوم دشمنان قسم خورده در براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی  به پایان رسیده است ؛ فرصت مغتنمی در سال جدید در اختیار داریم تا با همت ملت و دولت ، تحت زعامت رهبر معظم انقلاب در جهت اعتلای کشور بکوشیم.

اینجانب ضمن تهنیت حلول سال ١٣٩٨ که مزین به شمیم آسمانى مولاى متقیان امیر المومنین(ع)  می باشد ؛ به خانواده هاى معظم شهدا ، جانبازان ، آزادگان ، ایثارگران و مدافعان حرم و همه مردم شریف شهرستان شفت ؛ امیدوارم در سالى که مزین به نام ((رونق تولید))  از سوی  مقام معظم رهبرى نامگذاری شده است ؛ با تلاش تولیدکنندگان و صنعتگران خاصه جوانان غیور این مرز و بوم ، شاهد عبور کشور از تنگناها ، مشکلات اقتصادی و معیشتی  و تحریم هاى ظالمانه دشمنان باشیم و با تقویت همدلی در شهرستان گام های موثر در ارتقای کیفیت زندگى همشهریان عزیز و تقویت زیر ساخت هاى شهرستان برداریم.

محمدرضا محسنى

فرماندار شهرستان شفت

© 2022 تمام حقوق این سایت برای طلوع شمال محفوظ می باشد.